KONTAKT

TV-SAT Hradec Králové

Markovická 663

500 03 Hradec Králové

tv-sat@tv-sat.cz

telefon: +420 777 824 772

ANTÉNY A STA

1.Úprava společné televizní antény (STA) je nezbytnou věcí pro přechod na digitální vysílaní.Tuto úpravu lze provést hned 4-mi způsoby:

a) Každý přijímaný multiplex z pozemního digital zasílít kanálovým zesilovačem a pustit do rozvodu-umožní to majitelům nových lcd či plasma televizorů naladění programů v digitální nijak nedegradované kvalitě se všemi funkcemi které sebbou digitální signál nese např EPG (programový přehled).na druhou stranu ti co nemají tuto tv tak musí být vybaveni set-top-boxem.

b) Stejně jako bod a + navíc převedení Digital POZEMNÍHO signálu do analogové podoby.Tato varianta pomůže tam kde obyvatelé v bytovém /domě mají více klasické televizory a museli by si pořizovat značné množství set-top-boxů.Ti co mají lcd naladí v Digital podobě,a ti co mají klasické televizory tak si programy naladí v analogové podobě jako doposud.Samozřejmě toto řešení už je finančně náročnější.

c) Stejně jako bod a + navíc převedení digital SATELITNÍHO signálu do analogové podoby .dále stejně jako u bodu b).Tímto způsobem zajistíme do společné antény zahraniční programy například Eurosport, Markíza, tv joj atd. ...

d) Vybudování komplet nových rozvodů a do každého bytu zajistit satelitní signál – tímto se vyhneme nevzhlednému ověšení domu satelitními parabolami,ale bude jedna centrální.Toto se doplní o Digital pozemní (bod a).Celý systém funguje tak že v rozvaděči je umístěn tzv skupinový multipřepínač který zajištuje distribuci satelitního a terestrického vysílání po jednom kabelu až do jednotlivého bytu.Počet a výběr přijímaných družic obvykle 2 – 3 (Skylink – FreeSat - Digi Tv).

Promax

OBJEDNÁVKA SLUŽEB

Pomocí našeho webového formuláře, si můžete snadno a rychle objednat naše služby. Po obdržení objednávky Vás pak budeme neprodleně kontaktovat.

jméno a příjmení*:

telefon*:

e-mail*:

adresa*:

požadovaná služba*:

poznámka k objednávce:

*povinné údaje

05/2010 DP | Administrace