KONTAKT

TV-SAT Hradec Králové

Markovická 663

500 03 Hradec Králové

tv-sat@tv-sat.cz

telefon: +420 777 824 772

SATELITY

Satelitní komplet – tedy satelitní anténu a satelitní přijímač – budete potřebovat pokud se rozhodnete přijímat digitální televizi prostřednictvím satelitního vysílání. Satelitní přijímače můžeme rozdělit:

A) HDTV přístroje (s cenou mezi 3 až 5 tisíci Kč)

B) HDTV přístroje s harddiskem pro nahrávání (za jejich pořízení zaplatíte od 10 000 Kč).

Standardní satelitní přijímače uspokojí majitele standardních televizorů, ale na druhou stranu při použití tohoto přístroje bude televizní obraz určitě kvalitnější a stabilnější než při příjmu televizního vysílání prostřednictvím pozemního digitálního vysílání (DVB-T). Pokud budete chtít přijímat české programy,je důležité, aby měl satelitní přijímač vestavěný modul cryptoworks (to je kódovací systém, bez něhož nelze použít dekódovací karty nutné k příjmu českých programů – např. Skylink). HDTV přístroje jsou určeny především pro majitele plazmových a LCD televizorů, protože tyto satelitní přijímače umožňují přijmout obraz v nejvyšším možném rozlišení. Tyto přístroje se bohužel nevyrábějí s vestavěným modulem cryptoworks, proto, pokud budete chtít sledovat české a slovenské programy, je nutné dokoupit dekódovací modul cryptoworks.HDTV přístroje s harddiskem pro nahrávání (tzv. dvoutunerové) uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Tyto přístroje nabízejí to, co HDTV přijímače, ale navíc mají vestavěný harddiska dva tunery. To umožňuje sledovat jakýkoliv program a kterýkoliv jiný program nahrávat na harddisk.

Dnešní trend se udává směrem HDTV. Již dnes vysílá ve vysokém rozlišení bez žádných poplatků TV NOVA a ČT. Další programy v HD např eurosport, nova sport, filmox, history, discovery jsou v rámci balíčku SKYLINK za měsíční poplatek cca 300,- Kč. 

OBJEDNÁVKA SLUŽEB

Pomocí našeho webového formuláře, si můžete snadno a rychle objednat naše služby. Po obdržení objednávky Vás pak budeme neprodleně kontaktovat.

jméno a příjmení*:

telefon*:

e-mail*:

adresa*:

požadovaná služba*:

poznámka k objednávce:

*povinné údaje

05/2010 DP | Administrace